MAGNOVA STUDIOS - Taksim

Magnova Studios hotel gözalıcı tasarımı ile .   Modern Studio Anlayışını kişiye özel hizmet anlayışı ile birleştirerek  Misaifirlerine alışılmışın dışında sıradışı bir deneyim sunuyor.

Magnova  Studios  Binası yaklaşık 1901 bir ulında Sen antuan kilisesi rahip ve papazlarının çalışma ofisleri olarak İstanbulda yaşayan ünlü italyan ve yunanlı ailelerin katkılarıyla inşaa edilmiştir.

Binanın tarihi  dokusu  ile modern  art tasarımı  romantik bir şekilde birleştiği,kendine özgü ruhu ile  Magnova Studios Hotel’e adım  attığınız andan itibaren misaiifrlerin tüm duyularına  hitap EDEN  konforlu bir  konaklama sunmaktadır

Misafirlerin konforu konforu için odalarda bir çok ayrıntı düşünülmüştür.Magnova Studios Hotel Taksim-İstiklal caddesinde bulunan nadir  otelleden biridir.Balkonlu odalarında kahvenizi yudumlarken İstiklal caddesini izleyebilirsiniz İstiklal caddesinde balkonlu tek oteldir.

KONFOR

Magnova Studios dünya uyku klubü üyesidir ve 2016 yılında taylanda yapılan dünya butik otelleri yarışmasında misaifirlerine en iyi uykuyu sunan tesis seçilmiştir. kullanılan tüm tüm mobilya ve ürünler  1.sınıfır yatakla rözel olarak ortepedik ve normalden daha geniş bir ölçüde özel olarak üretilmiştir..Aynı şekilde kullanılan nevresim takımları türkiyenin en kaliteli yatak tekstil ürünleri üreticisi Titan teksilde  özel olarak en kaliteli pamukdan en yüksek iplik sayısına gore üretilmiştir.

Odalarda kahve makinesi ,çay makinesi ,ocak ve küçük bir mutfak ve mutfak gereçleri bulunmaktadır.

Odada vakit geçirmeyi seven konuklar için ücretsiz ve son derece hızlı wifi ağı ayrıca büyük ekran Sony tv dvd oynatıcı ve filmler ile birlikte bir çok dilde yayın yapan 2500 adet televiyon kanalı bulunmaktadır.

OTELİMİZ

Superior & Penthause Room

Standart Room

Otelmizin Geneli

Menü